Запитайте

Рубрика: Іван Гончар Дивитися всі
Ярослава (Черкаська область.село Вереміївка):
стаття Івана Гончара
Доброго дня підкажіть а на вашому сайті на якій сторінці можна прочитати статтю про мого тата Бондар Павло Павлович.ще йому Іван Гончар дав псевдонім Павло Чумацький.дякую. 29 Apr 2018 18:30
admin
Доброго дня,
Ось в цій статті згадується Павло Павлович Бондар: https://old.honchar.org.ua/p/mytets-velykoji-dushi/
Відповідь (1)
Валерія (Тернопіль):
Для доповіді
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є в музеї картини Івана Макаровича? 31 Oct 2017 14:02
Наталка Тимошенко, зав. сектору живопису НЦНК "Музей Івана Гончара"
Творчий доробок І.М. Гончара це - скульптура, графіка, живопис, етнографічні замальовки та ін., все зберігається в приміщеннях фондів музею.
Відповідь (1)
Надія (Львів):
Порадьте будь-ласка
Скільки може коштувати лянне полотно 50-60-х років.Один кусок має 70см.ширини і 3м довжини
28 Nov 2015 13:42
Юрій Мельничук, заступник генерального директора НЦНК "Музей Івана Гончара"
Таке полотно на антикварному ярмарку коштує від 40 до 60 грн за 1 метр погонний.
Відповідь (1)
Христина (Львів):
Україна й українці
Добридень! Скажіть, будь ласка, чи можна у вас придбати кнугу "Україна й українці. Історико-етнографічний мистецький альбом Івана Гончара (вибрані аркуші)". Чи є вона в наявності і яка її ціна? Спасибі! 2 Jun 2014 01:34
admin
Запитайте у нашій крамниці, там вам підкажуть: 067 156 86 58 (Марина)
Відповідь (1)
Юлія Патлань (Київ, Музей Гончара):
А де?...
Люди, а де фото з наших видатних подій - концерту та вечора до 100-ліття Івана Макаровича? ВКонтакті є, у Фейсбуці англійському є, а тут де?! Хочеться постійно бачити наших гостей і колектив Музею.
З повагою,
Щиро Ваша. 4 Feb 2011 12:14
admin
Вже опублікували)
Відповідь (1)
Андрі (Донецьк):
Книги про життя Івана Гончара
Чи виходили біографічні книги життя Івана Макаровича. Якщо так, то дайте їх повні дані, будь ласка, і підкажіть, де їх можна знайти? 30 Nov 2010 21:35
Ігор Пошивайло, заступник директора НЦНК "Музей Івана Гончара"
«Класичних» біографічних книг про Івана Макаровича Гончара, по суті, не має. Наразі таке видання готується. До того ж, у планах Музею– видання щоденникових записів і спогадів Гончара, в яких майстер захопливо оповідає про найцікавіші миті свого буття. Утім, є декілька видань, які висвітлюють його життєвий і творчий шлях.

Так, 2007 року світ побачила книга "Майстер, або Терни і лаври Івана Гончара" (видавництво ВД "Персонал" (МАУП), 708 с.), яка базується на спогадах і щоденникових записах І.М. Гончара. Придбати книгу можна в кіосках Міжрегіональної Академії управління персоналом в Києві, а також на їхньому сайті http://biblion.com.ua/advanced_search_result.php keywords=%EC%E0%E9%F1%F2%E5%F0&x=0&y=0

Того ж, 2007 року було видано книгу-альбом «ІВАН ГОНЧАР (Спогади про І.М. Гончара)» (видавництво УЦНК «Музей Івана Гончара», 576 с.). Це видання, яке готувалося до виходу у світ майже десять років, містить понад сто спогадів сучасників Івана Макаровича Гончара, котрі під різними кутами зору створюють словесний образ Подвижника, відтворюють ту епоху і середовище, в яких він жив, діяв, творив. Книга проілюстрована майже тисячею документальних світлин з архіву Івана Гончара й упорядкованих ним альбомів «Моє життя і творчість», фрагментами аркушів з історико-етнографічного мистецького альбому «Україна й Українці», а також репродукціями творів народного мистецтва зі збірки Музею.

2004 року випущено компакт-диск «Спадщина Івана Гончара», який також допоможе довідатися про засновника унікального осередку народномистецького життя українців. Знайти книгу і компакт-диск можна в Музеї Івана Гончара.

Попри відсутність узагальнюючих фундаментальних публікацій про життя і творчість Івана Макаровича, про нього багато писалося в ЗМІ (див. підрозділ «Бібліографія»), тож чимало цікавого можна дізнатися саме із цих джерел.
Відповідь (1)


Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати