Аудіозапис концерту “Візерунчасті пісні”

23 березня 2013 о 20:15 | Відбулося

14 березня в Музеї Гончара звучали вишукані наспіви з Рівненського та Житомирського Полісся, Карпат, а також сербські, татарські та польські пісні у виконанні Сусанни Карпенко, Олексія Зайця та Ірини Данилейко. Все це чудово сполучили старовинні орнаментальні вокальні техніки та розмаїті тембри традиційних українських духових інструментів Максима Бережнюка.

Хто не зміг прийти на концерт, пропонуємо послухати його частину в записі:

[uppod audio=https://old.honchar.org.ua/mp3/vp.mp3 /]

Візерунчасті пісні

Візерунчасті пісні

Візерунчасті пісні

Візерунчасті пісні

Візерунчасті пісні

Візерунчасті пісні

Довідка

«Візерунчасті пісні» – унікальний сольний проект двох талановитих і самобутніх творчих особистостей Сусанни КАРПЕНКО (керівника фольклорного ансамблю «Божичі», дитячого гурту «Райгородок») та Максима БЕРЕЖНЮКА (учасника фольклорного гурту «Кросна» та сучасних фолк гуртів «Веселі Вуйки» і «Камо Грядеши»).

«Візерунчасті пісні» – відкритий творчий простір. І цього разу до участі запросили Олексія ЗАЙЦЯ – знавця автентичної співочої традиції Київського Полісся та Ірину ДАНИЛЕЙКО – етноспівачку, яка знається на українських традиційних співочих стилях. Вони стали спеціальними гостями проекту та доповнили палітру традиційних етно-фольк-візерунків.

Богдан Пошивайло (фото), НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

3 відгуків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати