Концерт Сусанни Карпенко та Максима Бережнюка “Візерунчасті пісні”

14 березня 2013 о 19:00 |

14 березня о 19:00 запрошуємо до Музею Івана Гончара на вокально-інструментальний фольк-проект Сусанни Карпенко та Максима Бережнюка “Візерунчасті пісні”.

«Візерунчасті пісні» – унікальний сольний проект двох талановитих і самобутніх творчих особистостей Сусанни КАРПЕНКО (керівника фольклорного ансамблю «Божичі», дитячого гурту «Райгородок») та Максима БЕРЕЖНЮКА (учасника фольклорного гурту «Кросна» та сучасних фолк гуртів «Веселі Вуйки» і «Камо Грядеши»).

«Візерунчасті пісні» чудово сполучили старовинні орнаментальні вокальні техніки та розмаїті тембри традиційних українських духових інструментів. Вишукані наспіви з Рівненського та Житомирського Полісся, Карпат, які вирізняються характерним для цих теренів давнім способом орнаментування мелодії – складають основою репертуару.

У вигляді спеціального подарунку для слухачів прозвучать сербські, татарські та польські візерунчасті наспіви, що дасть можливість відчути наскільки подібним є музичне мислення у різних етнічних традиціях.

«Візерунчасті пісні» – відкритий творчий простір. І цього разу до участі ми запросили Олексія ЗАЙЦЯ – знавця автентичної співочої традиції Київського Полісся та Ірину ДАНИЛЕЙКО – етноспівачку, яка знається на українських традиційних співочих стилях. Вони стануть спеціальними гостями проекту та доповнять палітру традиційних етно-фольк-візерунків.

ВХІД – 45 грн.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати