Українська мережа культури: презентація проектів

22 травня о 15:30 |

22 травня о 15:30 в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбудеться прес-конференція в рамках презентації проектів, які підтримують створення Української мережі культури. На зустрічі буде представлено ідею Української мережі культури, нові можливості для культурних організацій, а також результати перших проектів – Альтернативних мистецьких путівників та міжнародного проекту “Тандем”.

Українська мережа культури об’єднує ініціативи культури для співпраці, творчості та обміну. На підтримку Мережі організовано декілька проектів, які посилюють незалежні організації та окремих осіб. Зокрема, Альтернативні мистецькі путівники стали результатом співпраці координаторів з письменниками, поетами, культурними організаціями та незалежними митцями, а також з мешканцями міста, які подавали ідеї та світлини, ділилися своїм баченням міста. Мистецькі путівники вже з’явились у Києві, Львові, Івано-Франківську, Херсоні, Харкові, Одесі та Донецьку.

Проект обміну менеджерів культури з України та ЄС “Тандем” представить найцікавіші результати якісно нової співпраці “тандемів” – мистецькі пошуки в різних жанрах сучасного мистецтва. На прес-конференції можна буде довідатися про реалізовані проекти та нові можливості. Після представлення у Києві, презентація “Тандему” помандрує до Кишинева, де відбудеться Фестиваль Європейської культури.

Окремої уваги заслуговує унікальна мультимедійна платформа “Україна” на якій і відбуватимуться більшість презентацій. На прес-конференції буде представлено ідею та різні способи використання платформи “Україна“.

Програма заходу

(Завантажити програму.pdf)

15:00-15:30 – Реєстрація журналістів. Зал 1.
15:30-16:30 – Зустріч з журналістами. Зал 1.
16:20-16:50 – Кава-перерва для журналістів. Зал 2.

17:00-19:00 – Презентація Альтернативних мистецьких путівників Одеси, Києва, Херсону, Львова, Донецьк, Івано-Франківська, Харкова. Локація – Мультимедійна платформа.
17:00-22:00 – Інсталяція, Виставки. Зал 1

19:00-22:00 – Представлення мистецьких результатів програми обмінів менеджерів культури “Тандем”. Зал 1.

Відбудуться презентації українських менеджерів, митців та їх партнерів з Європейського Союзу. Зокрема, українсько-французький короткометражний фільм, українсько-німецька постановка вистави, переосмислення сучасної української прози через комікси українсько-польських авторів, вуличний перформанс, відео та фото презентації. Локація – мультимедійна платформа.

22:00-22:30 – Оголошення тендеру на координацію Мультимедійної платформи. Локація – Мультимедійна платформа.

22:30 – Прийняття.
———————————————————————————————————————-

Участь у прес-конференції візьмуть: керівник програм Східного Партнерства Європейського культурного фонду Філіпп Дітахмаєр (Амстердам), директор Центру культурного менеджменту Ігор Савчак, координатор проекту зі створення Української мережі культури Оля Коцька, координатор проекту “Тандем” Божена Закалюжна та керівник проекту створення мультимедійної платформи Суза Поп, PublicArtLab (Берлін).

Акредитація ЗМІ відбувається до 21.05.2012
Тел. 0503704757 або coordinator@kultura.org.ua
“Центр культурного менеджменту”, м. Львів
www.kultura.org.ua
www.ukrkult.net

Share Button

Один відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати