Фотозбірка

25 січня 2016 о 15:59

“Золота осінь”. Київщина, мал. І. М. Гончара 1975р.

"Золота осінь". Київщина, мал. І. М. Гончара 1975р.

“Золота осінь”. Київщина, мал. І. М. Гончара 1975р.

 

07 лютого 2015 о 18:13

Благодійна культурна акція “Мистецьке коло”

7-8 лютого 2015 року в Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара” тривав Благодійний культурний фестиваль “Мистецьке коло”.

У програмі – виставка-продаж книжкової продукції та виробів народних майстрів; презентаційний майданчик, на якому відбувалися зустрічі та дискусії з відомими діячами культури, науки та мистецтва; майстер-класи з народної творчості; виступи фольклорних музичних колективів.

Докладніше в анонсі заходу за посиланням: https://old.honchar.org.ua/events/blahodijna-kulturna-aktsiya-mystetske-kolo-prohrama/

Мистецьке коло

05 лютого 2015 о 19:04

Міжмузейний арт-проект “ВІКНА” в Мистецькому арсеналі

З 5 лютого до 1 березня в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» тривала презентація міжмузейного арт-проекту «ВІКНА». В рамках якого вперше експонувалися 100 унікальних українських етностроїв кінця ХІХ – початку ХХ ст. із провідних музейних колекцій. Наскрізним мотивом експозиції стала галерея світлин вікон українських хат з різних куточків України, зібраних етнографом, дослідником, митцем Петром Гончаром у його мандрівках та експедиціях.

Проект організований спільно з Національним центром народної культури «Музей Івана Гончара», Національним музеєм народної архітектури та побуту України та Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва.

Докладніше читайте про проект та дивіться відео за посиланням: https://old.honchar.org.ua/p/mizhmuzejnyj-proekt-vikna-u-mystetskomu-arsenali/

Петро Гончар

02 лютого 2015 о 19:21

Ніч на Майдані — музейний проект для дітей

В ніч на 1 лютого 50 старшокласників із Сєвєродонецька, Чернігова, Харкова, Запоріжжя, Херсона й інших міст України заночували в музей Івана Гончара, занурившись у атмосферу Революції Гідності, заночувавши «на Майдані». Програма ночі в музеї передбачала ознайомлення з експозицією та арт-терапію.

Музей Гончара

01 лютого 2015 о 19:53

Візит Посла США в Україні на виставку “Творчість свободи…”

31 січня 2015 року виставку “Творчість Свободи: (Р)еволюційна культура Майдану”, яка триває в Музеї Івана Гончара, відвідав Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт разом з дружиною Мері.

Джеффрі Пайєтт

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати