Прес-центр

В Вифлеємі новина, Діва сина родила…

Різдвяна зірка понад 2000 років тому сповістила всьому світу звістку про народження маленького Ісуса. З того часу минуло багато часу, але відзначення цієї події міцно інтегрувалось в культуру та традиції багатьох країн та народів світу, зокрема, й українців.

Ставши одним із найбільш очікуваних свят, Різдво налаштовує на добрі справи, згуртовує родини, народжує і зміцнює віру в найкраще.

Звістка про те, що незабаром Різдво, створює у серці кожного дивовижну атмосферу, яку проект «Завтра – Різдво!» намагається проявити. При цьому організатори чітко усвідомлюють важливу роль засобів масової інформації, плідно співпрацюючи з якими проект може активно популяризувати традиції українського Різдва, його найкращі цінності.

На сторінці Прес-центру Ви можете знайти прес-релізи проекту (посилання), отримати необхідну інформацію і контакти, акредитуватись на прес-конференцію, домовитись про інтерв’ю із спеціально запрошеними гостями проекту «Завтра – Різдво!» та його організаторами.

Контакти:
097 569 7437
zavtra-rizdvo@honchar.org.ua
www.vkontakte.ru/zavtrarizdvo
www.honchar.org.ua

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» також запрошує координаторів інтернет-порталів, видань, радіо- та телересурсів до інформаційного партнерства.

Нашими партнерами уже стали:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати