Партнери

Рай розвився – Христос звеселився…


Завдяки добрій волі та підтримці заходів нашими партнерами вдалося досягти значних результатів у організації та реалізації творчої програми. Співпраця у формі матеріальної, інформаційної, організаційної допомоги зробила можливим розвинути проект від блискучої ідеї до чітких дій і результатів, що власне оцінили відвідувачі «Завтра-Різдво!» в 2010 році.

Крім того одним з головних завдань проекту є здійснення доброчинної акції від Музею до дітей з сільської місцевості. Спільно з нашими партнерами проект має можливість допомогти молодому поколінню у цьому.

Проект «Завтра – Різдво!» вдячний за надійну підтримку:

  • Компанії «Воля-Кабель» та особисто Аліні Сігді за багаторічну співпрацю і розуміння
  • ТМ «Квас Ярило» за позитивні емоції відвідувачів
  • Компанії Caparol за яскраві враження від свята
  • Фотосалону «Цифра» за добру справу і художній погляд
  • Майстерні «Азур» за творчий підхід
  • ТОВ «Київський пряник» за традиційний смак події


Черговий раз хочеться наголосити, що Ми всі разом продовжуємо давні традиції, пишемо сучасну історію, творимо нову Україну вже сьогодні!

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» та команда «Завтра – Різдво!» запрошує всіх зацікавлених до співпраці в рамках проекту.

Якщо Ви відчуваєте в серці відголос проекту, Вам близькі його ідеї та Ви маєте можливість – просимо також підтримати проект, зробивши благодійний внесок і вклад у розвиток світлої справи.

Завтра – Різдво! Тож запалимо Зірку добрих традицій…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати