Світлини

З 10 до 17 жовтня у Кримському республіканському закладі “Етнографічний музей” тривала мандрівна виставка «Іван Гончар: звитяга одного життя» в рамках проекту «Музейний здвиг: Інтерпретація культурної спадщини України» (напрям «Культурне надбання», програма І3 [ідея–імпульс–інновація])).

6 вересня – 2 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї тривала мандрівна виставка «Іван Гончар: звитяга одного життя» в рамках проекту «Музейний здвиг: Інтерпретація культурної спадщини України».

З 9 по 21 серпня у Львові в Музеї етнографії та художнього промислу інституту народознавства НАН України триватиме мандрівна мультимедійна виставка «Іван Гончар: звитяга одного життя».

З 21 червня по 12 липня в Полтавському краєзнавчому музеї триватиме мандрівна мультимедійна виставка “Іван Гончар: звитяга одного життя”. В рамках відкриття експозиції провели круглий стіл на тему «Стан і перспективи культурної спадщини в Україні».

З 26 травня по 15 червня в Одеський історико-краєзнавчий музей переїхала мандрівна мультимедійна виставка “Іван Гончар: звитяга одного життя”. В рамках відкриття експозиції провели круглий стіл на тему «Стан і перспективи культурної спадщини в Україні».

З 27 квітня по 23 травня 2011 року мандрівна мультимедійна виставка «Іван Гончар: звитяга одного життя» триватиме у Національному заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка» в селі Моринці на Черкащині. В день відкриття виставки традиційно відбувся музейний семінар «Інтерпретація культурної спадщини в Україні».

З 6 по 25 квітня 2011 року подорожуюча мультимедійна виставка «Іван Гончар: звитяга одного життя» тривала у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї. Під час відкриття виставки був проведений музейний семінар «Інтерпретація культурної спадщини в Україні». Захід відбувся за підтримки Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

25 лютого 2011 року в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття подорожуючої мультимедійної виставки «Іван Гончар: звитяга одного життя», а також був проведений круглий стіл на тему «Інтерпретація культурної спадщини в Україні: проблеми та перспективи». Заходи відбулися в рамках проекту «Музейний здвиг: Інтерпретація культурної спадщини України».

Сюжет про відкриття виставки на обласному телебаченні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати