Про проект

Всеукраїнський  дитячий фольклорний фестиваль  «Орелі» заснований у 2008 році УЦНК «Музей Івана Гончара» і є унікальним заходом в культурно-виховному просторі України, що поєднує в собі мистецькі, оздоровчі, музичні, екологічні, освітні, виставкові та інші культурно-розважальні і культурно-просвітницькі програми.

Тематика  фестивалю піднімає гострі та актуальні  проблеми виховання сьогоденного та майбутнього поколінь, а також намагається вирішити їх шляхом поєднання новітніх технологій освіти та кращих здобутків українського народу.

Одним з визначальних принципів програм  фестивалю є не лише демонстрація вмінь і здібностей, а отримання навиків з традиційних ремесел та опанування фольклорних традицій.

За три роки діяльності фестивалю до участі у ньому долучились близько 40 дитячих фольклорних гуртів з різних регіонів України, більше 50-ти майстрів народної творчості, 1000 дітей разом з батьками стали учасниками конкурсів малюнків, великодньої та різдвяної атрибутики, більше 20 000 осіб відвідали заходи Фестивалю. Творчими натхненниками та учасниками Фестивалю є Ніна Матвієнко, Олег Скрипка та Лірник Сашко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати