Запрошуємо волонтерів долучитися до спільного творення інтерактивної виставки

31 березня 2015 о 11:36 | Новини музею

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» запрошує волонтерів долучитися до спільного творення інтерактивної, залучаючої, експериментальної, мистецької виставки «3D-простір Кричевського: від народної орнаментики до модерну і сучасності»що відбудеться у травні – липні 2015 в Києві в межах проектів «Актуальний Музей» і «Голоси відвідувачів».

З-D простір Василя Кричевського – це три виміри української культури: народна орнаментальна традиція, її авангардне потрактування і сучасна стилістика, які у поєднанні дають синтез і новий багатовимірний феномен, актуальний для розвитку сучасного українського суспільства і ствердження етнокультурної самобутності нації.

Ви – постійний чи потенційний відвідувач, або ж приятель музею? Ви усвідомлюєте потребу покращення комунікації музею, намагаєтеся розширити донесення цікавих історій? Ви готові створити і впровадити доступні інтерактивні елементи і дизайнерські концепти в експозиції, прагнете збалансувати «кураторський авторитет» і потреби «музейних аудиторій»? Або ж просто мрієте відчути себе музейником? Тоді ця можливість – саме для Вас, адже Ви станете частиною волонтерської команди з різними компетенціями (дизайнери, тематичні і програмні куратори, інтерпретатори, промоутери, фандрейзери, екскурсоводи, евалуатори) і зануритеся у процес СТВОРЕННЯ УНІКАЛЬНОЇ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ!

Для цього – заповніть онлайн-анкету http://goo.gl/7LoMUC до 6 квітня 2015 року.

Організатори: Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», Музей книги і друкарства України, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному
Партнери: Національний художній музей України, Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, Музей народної архітектури та побуту у Львові «Шевченківський гай»
За сприяння: Фонд «Розвиток України», Благодійний фонд «ДАР», Посольство США в Україні

Довідка: 096-3172761 (Анастасія Гайдукевич), 067-3878414 (Марія Пошивайло) / email: honchar_museum@ukr.net

Афіша-анонс

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати