Семінар Марії Влачу (Португалія)

31 березня 2013 о 22:45 | Відбулося

26-27 березня 2013 року в Музеї Івана Гончара відбувся семінар Марії Влачу (Португалія) «КОМУНІКАЦІЯ У МУЗЕЯХ як інструмент для досягнення життєздатності».

Марія Влачу (м. Лісабон, Португалія) – фахівець з культурного менеджменту і комунікацій, магістр музеєзнавства. Захистила дисертацію на тему музейного маркетингу (Лондонський університет, 1994). Учасник Міжнародної літньої програми з арт-менеджменту Центру Кеннеді у Вашингтоні (2011–2013). Працювала директором з комунікацій у Муніципальному театрі Сан-Луїс і керівником комунікацій музейного комплексу «Павільйон знань» (Лісабон, Португалія). Член правління португальського національного комітету ІКОМ з 2005 року. Член-засновник GAM – Групи розвитку доступності до музеїв. Марія Влачу є головним координатором першого в Португалії дослідження на тему музеїв і літніх людей.
Вона – автор блогу «Musing on Culture» (Роздуми про культуру), де висвітлюються різноманітні теми культури, арт-менеджменту, вивчення аудиторій, а, особливо, музеїв. Її книга «Роздуми про культуру» вийшла у світ 2013 року.

Семінар Марії Влачу

Семінар Марії Влачу

Семінар Марії Влачу

Семінар Марії Влачу

_MG_7886 Семінар Марії Влачу

Семінар Марії Влачу

Богдан Пошивайло (фото), НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати