Власники «Картки киянина» отримають знижки в комунальних музеях та кінотеатрах

Міська влада повідомила про те, що проект «Картка киянина» незабаром отримає ще одне доповнення – «Культура». З часом володарі столичної соціальної картки отримають ще й пільги для відвідувань комунальних закладів культури, розповіли в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Щоправда, надаватися знижки будуть тільки в 14 музеях і 7 кінотеатрах Києва, які перебувають у комунальній власності столиці. Зокрема, власники «Картки киянина» незабаром зможуть відвідати зі знижкою: Музей історії Києва; Національний музей українського народного декоративного мистецтва; Київський національний музей російського мистецтва; Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків; Музей видатних діячів української культури Л.Українки, Н . Лисенка, П. Саксаганського, М. Старицького; Музей книги і друкарства України; Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»; Музей театрального, музичного та кіномистецтва України; Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»; Музей-майстерню Кавалерідзе; Літературно-меморіальний музей-квартиру П.Тичини в Києві; Київський літературно-меморіальний музей М.Рильського; Музей гетьманства; Київську міську галерею мистецтв «Лавра», а також кінотеатри «Алмаз», «Пролісок», «Промінь», «Салют», «Старт», «Факел», ім. Чапаєва.

Керівництво КМДА поділилося і найближчими планами щодо можливостей соцкартки. Незабаром планується підписати меморандум з представниками торговельних мереж про співпрацю з міською владою в рамках проекту «Картка киянина». Передбачається, що власники картки отримають 3-5% знижку на весь асортимент товарів, а на соціальні продукти знижка буде аж до 30%.

У КМДА нагадали, що зараз майже 60 тисяч жителів столиці отримали «Картку киянина». Її власники безкоштовно користуються послугами метрополітену, отримують знижку на придбання ліків у комунальних аптеках міста. Крім того «Картка киянина» працює і як звичайна банківська, механізм нарахування на неї матеріальної допомоги вже давно відпрацьований.

У 2014 році картка буде діяти як проїзний і в наземному транспорті столиці.

До кінця поточного року отримати «Картку киянина» зможуть ще приблизно 425 тисяч людей, в першу чергу це пільговики та пенсіонери з пенсією до 1500 грн. Надалі столична влада планує видати таку картку кожному киянину.

info.kyivcard.com.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати