Відкрилася виставка інформаційних планшетів про Івана Гончара

30 січня 2015 о 19:04 | Відбулося

27 січня відкрилась виставка «Іван Гончар: Звитяга одного життя», присвячена 104-й річниці від дня народження знаного в Україні та поза її межами українського митця та народознавця.

На виставці можна оглянути планшети, що висвітлюють біографію, основні віхи життя та громадсько-політичну діяльність видатного українця. Відвідувачі зможуть отримати вичерпну інформацію про становлення хатнього музею Івана Макаровича та про створення державного, вже сучасного Центру народної культури «Музей Івана Гончара».

Виставка планшетів, котра впродовж 2011 року мандрувала різними регіонами України, під час 100-літнього ювілею від Дня народження Івана Гончара, доповнена авторськими скульптурами майстра. Серед представлених робіт скульптурні бюсти Леопольда Ященка, Лідії Орел, автопортрет мистця, погруддя Івана Гонти, ескіз-проект пам’ятника Лесі Українці та дрібна пластика: козацькі типажі, бандуристи, лірники.

Оглянути виставку можна до 1 березня за вхідним квитком до музею. Можливе замовлення екскурсії по виставці за попереднім записом. Телефон для запису: 280-52-10

IMG_2334

Богдан Пошивайло (фото), НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати