VІ Всеукраїнський фестиваль “Цвіт вишиванки“ відбудеться в Тернополі

Впродовж трьох днів 10-12 травня 2013 року в Тернополі відбудеться VІ Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюма “Цвіт вишиванки“, присвячений Дню Матері.

У рамках фестивалю запланована велика дитяча концертна програма “Вишиваночка” та проведення конкурсу на кращий дитячий національний костюм з елементами вишивки ручної роботи.

У конкурсі беруть участь хлопчики та дівчатка віком від 3 до 14 років, які розділені на групи:

  • І група – від 3 до 5 років
  • ІІ група – від 6 до 10 років
  • ІІІ група – від 11 до 14 років.

Костюми представлятимуть у своїх групах окремо дівчатка та окремо хлопчики.
Учасники отримають подарунки та дипломи від організаторів фестивалю.

Під час проведення фестивалю започатковується створення “Рушника фестивалю”, на якому майстри з вишивання матимуть змогу вишити символи, орнаменти, узори, які належать тій чи іншій області-учасниці фестивалю .

Крім цього, відбудеться конкурс найкращого вишитого виробу. Кожен із майстрів з вишивання матиме змогу за три дні роботи фестивалю створити придумане ним вишиття за допомогою своїх ниток.

Умови: журі оголосить про початок і завершення вишивання. Вишивати потрібно тільки на місці проведення фестивалю.

Критерії оцінки: неповторний дизайн, композиційне рішення, оригінальність, об’єм вишивки, техніка і час вишивання. Переможці отримають цінні сувеніри, подарунки, дипломи та гарантоване інтерв’ю з журналістами радіо, преси і телебачення.

Бажаючим майстрам взяти участь у створенні фестивального вишитого виробу потрібно зареєструватись у організаторів фестивалю за електронною адресою: krivonis.te@gmail.com з поміткою “Найкращий вишитий виріб”, або не пізніше як за 3 години до відкриття фестивалю.

Прийом заявок проводиться з 20 березня 2013 року по 1 травня 2013 року за електронною адресою: krivonis.te@gmail.com або за телефоном 097 79 11 202.

Довідки про фестиваль можна отримати на сайті: www.svij.com.ua

Світлина vyshyvanka.net

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати