Вечір документального кіно про традиційну музику в Центрі Української Культури та Мистецтва 6 березня

04 березня 2015 о 19:16 | Новини культури

6 березня 2015 року о 18:30 в Центрі Української Культури та Мистецтва відбудеться Вечір документального кіно про традиційну музику.

Затишного березневого вечора всі охочі зможуть подивитися короткометражні документальні фільми про традиційну музику, зняті закордонними та українськими режисерами, а наприкінці показу в глядачів буде чудова можливість почути автентичні пісні у живому виконанні молодого фолк-гурту.

Кінопоказ відбудеться на другому поверсі Будинку Центру Української Культури та Мистецтва, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал).

У програмі вечора: короткометражна стрічка про одну з найвідоміших в Україні традицій багатоголосого співу с. Крячківка «Ой у полі Древо» Павла Фаринюка (Україна), етно-документальні короткометражки «Takich pieśni sobie szukam», «Wieś Swarycewicze» з проекту Ukraina Archaiczna i Współczesna – Pieśni i Ludzie Яґни Кніттель (Польща) та роботи всесвітньо відомого незалежного французького режисера Вінсента Муна.

Кожен з нас живе у своєму власному світі, який складається із усіх набутих знань, особистих переконань, релігійних цінностей, вподобань та упереджень. Залежно від цього досвіду, ми усі по-різному сприймаємо об’єктивну реальність. Ми бачимо світ таким, яким звикли його бачити, і яким самі його зробили. Наші світи перетинаються, але разом з тим, існує безліч інших світів, що рухаються паралельно із нами.

Пропонуємо подивитися короткометражні етно-документальні історії про людей, чиї особисті світи не схожі на наші – у цих людей інше мислення, інше ставлення до життя, інше розуміння успішності, інше сприйняття любові. Музика і спів для них – це так само просто і природньо, як для нас – дописи у фейсбуці. Це не особлива урочиста діяльність, а просто частина повсякденного життя.

Після перегляду у глядачів буде чудова можливість почути традиційний спів у живому виконанні молодого фолк-гурту «Занедбанці».

Організатори: Культурно-мистецький проект Рись.thePolissia, Центр Української Культури та Мистецтва.

Вхід вільний. 

Із додаткових питань просимо звертатися за тел.: 0934781630 (Андрій), 0934518089 (Катерина)

Share Button

Один відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати