В музеї Гончара стартував фестиваль «Орелі»

В музеї Івана Гончара 4 грудня 2014 року відбулася презентація дитячого різдвяного фестивалю «ОРЕЛІ».

Окрім відкриття фестивалю, відбулася презентація нового календаря на 2015 рік. Календар оформлено в кращих українських традиціях з дотриманням народних канонів. До його створення були залучені вітчизняні зірки, а саме: Антоніна Матвієнко, Ілларія, Марія Бурмака, Олег Скрипка та гурт «Kozak System».

З 4 до 21 грудня в рамках фестивалії «ОРЕЛІ» триватимуть майстер-класи для дітей та батьків з виготовлення різдвяно-новорічної атрибутики, вивчення колядок та щедрівок, відбуватимуться презентації українських дитячих видань до Різдвяних свят та Миколая та різдвяні читання із дитячими письменниками, інтерактивні екскурсії для дітей «Традиції різдвяних свят» за участю фольклорних гуртів, святкування Дня Святого Миколая (19 грудня), відкриття виставки «павуків» із соломи (18 грудня), ярмарок різдвяних подарунків від народних майстрів, презентація диска дитячих колядок та щедрівок, презентація дитячого видання «Казка про Майдан» спільно з видавництвом Старого Лева, виступи дитячих та молодіжних фольклорних гуртів.

ВИДИВОпрезентація

ФОТОрепортаж

Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo Photo by Bohdan Poshyvailo

soli.com.ua, Богдан Пошивайло (фото), Володимир Хоменко (відео), НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати