Українську делегацію майстрів на фестивалі в Туреччині відвідали працівники Генерального консульства України в Стамбулі

Українську делегацію майстрів на Міжнародному фестивалі культури та мистецтв, що вже тиждень триває в Стамбулі (м.Бююкчекмедже), впродовж кількох днів відвідали Генеральний консул України у Стамбулі Олександр Гаман з дружиною та працівники консульства з родинами. Разом з дипломатами також завітали кілька онкохворих діток з України, які зараз проходять лікування в Стамбулі.

Представники Генерального консульства України в Стамбулі подякували українським митцям за гідне представлення України, високий рівень мистецьких виробів та внесок митців у збереження й розвиток традиційного мистецтва.

Участь України у подібних заходах важлива насамперед для самої української громади, яка мешкає у Стамбулі, та сумує за Батьківщиною, – сказав консул Стамбулу Євген Дібров. За словами дипломата, на сьогодні українська громада в Стамбулі налічує п’ять тисяч осіб. “Всі живі, рухливі, активні, збираються постійно. Жінки швидко вивчають мову, займаються справами діаспори, беруть участь у гуманітарно-культурних заходах, збирають гроші на лікування у Стамбулі українських онкохворих дітей”, – розповів дипломат.

За даними українського консульства в Стамбулі, великі громади українців в Туреччині також існують в Ізмірі та Бурсі.

Катерина Качур, НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати