“Українська містерія”. Виставка живопису Олексія Потапенка відкрилася у Києві

З 30 січня до 1 березня в Інституті філології КНУ ім. Т.Шевченка триватиме виставка живопису Олексія Потапенка “Українська містерія”. Митець-філософ, митець-мандрівник, митець-мрійник… Він створює Всесвіт, у якому відчуваєш свою унікальність.

Народився Олексій Потапенко в 1939 році на Слобожанщині, але уже багато років живе і працює в Чернігові. Навчався у Московському заочному народному університеті мистецтв. Роботи художника зберігаються у фондах Чернігівського художнього музею, в приватних колекціях України і світу. Член Спілки художників України, багаторазовий учасник Всеукраїнських художніх виставок.

З 1991 року художник звертається у своїй творчості до народних традицій, занурюється в етнографію українців, їх буття, звичаї, обряди і у притаманному йому художньому стилі, реконструює українську минувшину. “…Сім’я, дім, земля – це найважливіше для існування України…”, – говорить сам автор.

З експозицією можна ознайомитися з 30 січня до 1 березня 2019 року в Мистецькій залі (63 ауд.) Інституту філології за адресою: бульвар Т.Шевченка, 14.

Організатор виставки: Центр фольклору та етнографії ІФ КНУ імені Тараса Шевченка.

 

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати