У Пирогові відкрили унікальний дитячий табір

Унікальний дитячий табір у Національному музеї народної архітектури та побуту України ПИРОГОВО у місті Київ. Створений для розвитку самодисципліни, звитяги, спортивних та корисних життєвих навичок, духу, самопізнання та відпочинку. Із численними зустрічами з видатними людьми, екскурсіями, екохарчуванням, унікальним природним та етнографічним середовищем. Вперше в Україні від автора культових національних проектів Ігора Дідковського. За методичної підтримки Міністерства Культури України.

rodovidsich-flag-001Батьки отримують поденний план харчування та тренувань своїх дітей. Дітям видаються індивідуальні щоденники. Відмінну гігієну забезпечує Німецька компанія “Тоі Тоі”. Діти знаходяться під опікою професійних наставників, відпочивають від електронних приладів.

Це відкритий простір, що відтворює правдиву якість буття людиною через рідні енергії українського народу, який споконвік живе на своїй землі мирним співіснуванням сотень етносів в Україні. Ми гарантуємо, що Ваше дитя буде вирване із гламурного та віртуального світу, де успіх – це вартість твоєї робочої години як раба, де ти залежний від зовнішніх обставин і в голові в тебе свідомість чужих народів. Ми виховуємо творця, самодостатнього, незалежного, який знає, що немає нічого зовні, що не походить з твого внутрішнього. В служінні один-одному – ми вільні!

Сайт табору: rodovid.ua
тел: 097 4602248, 050 3558387

Пирогів

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати