У Львові відкрили фотовиставку світової спадщини Мексики

10 грудня у Львівському Палаці мистецтв, вул. Коперніка, 17 відкрили виставку фотографій “Мексика: об’єкти світової спадщини”. Мексика володіє найбільшою природною спадщиною, більша частина якої засновується на стародавніх цивілізаціях. Мексика має 32 об’єкти, які входять до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО, з яких 27 – об’єкти культурні, 5 – природні і займає шосте місце у світі за кількістю таких об’єктів.

“На виставці показані фото усіх 32 об’єктів світової спадщини Мексики. Це і храми, і міста, природні заповідники, стародавні міста. Коли я була у Мексиці, то мені ледве вистачило місяця, аби оглянути цю спадщину. Особливо вразили піраміди майя, там особлива енергетика і навіть прохолодніше, ніж будь-де. Наш екскурсовод був нащадком майя, тому він дуже цікаво розповідав про давні цивілізації і показував печери із добре збереженими надписами та малюнками. Усім рекомендую побувати у цій дивовижній країні та побачити її пам’ятки. Мексиканський уряд дуже дбає про них і виділяє великі кошти на реставрацію та збереження. Мексика свідома великої спадщини своєї країни, і вважає своїм обов’язком зберегти її для людей в усьому світі і, особливо, для багатьох поколінь мексиканців”, – каже представник консульства Мексики в Україні Сусанна Троць.

531283_5

531283_9

Столицю країни – Мехіко заснували ацтеки, відомий навіть точний рік – 1325. Тоді він носив ім’я Теночтітлан, і мав площу 7,5 квадратних кілометрів. А зараз це місто з найбільшою кількістю музеїв і пам’ятників, яких тут налічується 1400. Триватиме виставка “Мексика: об’єкти світової спадщини” до 29 грудня, вхід вільний.

gazeta.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати