У Києві відкрився музей Майдану з палаючими діжками та покришками

У Києві відкрили музей Майдану. Організатори виставки змусили відвідувачів поринути в атмосферу доленосних подій минулої зими, розставивши на подвір’ї діжки з вогнем та покришки.

Як минулої зими, люди інстинктивно збиралися коло діжок, що зігрівали євроактивістів у морозні дні і ночі Майдану. Власне експозиція Революції Гідності розташована у приміщенні Музею Івана Гончара. Він знаходиться на території Києво-печерської лаври.

Усі предмети привезли з буремного центру Києва. Вхід і вихід до виставки – через частину уже легендарної ялинки, котра стала одним із символів революції і простояла до кінця літа.

У центрі виставки – імпровізований намет, у якому жили майданівці. У ньому можна переглянути відео з революційними подіями. У наявності є рогатка, з якої мітингувальники запускали в правоохоронців коктейлі Молотова на вулиці Грушевського.

Працюватиме виставка два місяці.

ВИДИВО

ФОТОрепортаж

© Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo© Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo © Photo by Bohdan Poshyvailo

ТСН (текст), Володимир Хоменко (відео), Богдан Пошивайло (фото), НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати