У Києві відбудеться майстер-клас з Петриківського розпису Андрія Пікуша

7 жовтня 2017 року відбудеться творчий майстер-клас з Петриківського розпису видатного майстра народної творчості (1981), лауреата премії Катерини Білокур (2009), народного художника (2013) України Андрія Пікуша.

Андрій Андрійович Пікуш основам художньої майстерності навчався у відомого майстра В. І. Соколенка у Петриківській дитячій художній школі ім. Т. Я. Пати. У 1991 р. організував, зберіг та згуртував творчий актив (40 майстрів) Петриківки. Творчості майстра властиве глибоке розуміння народних художніх традицій, що органічно поєднане з широким новаторством.

Учасник багаточисельних художніх виставок з 1972 р. Представляв Україну на Всесвітній виставці «Людина та світ» (1983), виставці петриківського розпису у Польщі (1986, мм. Варшава, Гданськ,Сопот); Канаді (ЕКСПО–83, м. Монреаль; 1993 – м. Вінніпег, Саскатун); США (2000, мм. Чикаго, Філадельфія). Твори майстра входять до колекцій музеїв України та світу.

Андрій Андрійович займається творчою діяльністю понад сорок шість років, здійснюючи перехід на нові матеріали (художнє скло, кераміка, текстиль), створює оригінальні розписи архітектурних об’єктів.

«Потрібно відкрити двері для індивідуальної та творчої натури людини, дозволити кожному розкрити свої особливості. Не копіювати роботи, а дізнавшись абетку Петриківського розпису, створити свою композицію та відчути себе творцем», – стверджує Андрій Андрійович.

Петриківський розпис – унікальна техніка народного декоративно-прикладного мистецтва, що у 2013 році була включена до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

За 3 години дізнаєтеся секрети малювання видатного художника, створите творчу, не схожу на інші, роботу та зробите свій вклад у популяризацію Петриківки – перлини української культури.

Майстер-клас відбудеться 7 жовтня, субота, 14:00 -17:00.
Адреса: м. Київ, будинок Офіцерів, вул. Михайла Грушевського, 30/1.
Матеріали входять у вартість. За бажанням можна взяти свої: білячий пензлик 3/4, кошачий пензлик, палітра, мастихін.
Вартість – 300 грн.

Попередній запис на майстер-клас обов’язковий.
Кількість місць обмежена.
Для реєстрації надішліть прізвище/ім’я, телефон на info@dentvorenia.com.ua, зателефонуйте
(099) 421-48-65
(063) 216-50-86
(044) 331-80-99
або залишити повідомлення на сторінці чи в коментарях до публікації.

Facebook сторінка заходу

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати