У 2013-14 роках Музей Гончара проведе дві експериментальні виставки

Щиро дякуємо музеям, які взяли участь у конкурсі на проведення серії експериментальних виставок у рамках проекту Музею Івана Гончара «Актуальний Музей: Стратегія динамічного розвитку» (проект «Динамічний музей» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»).

Переважною більшістю голосів членів Оргкомітету проекту та Науково-методичної ради НЦНК «Музей Івана Гончара» схвалено два виставкові проекти, що плануються до здійснення в експериментальній виставковій лабораторії Музею у 2013–2014 роках:

1. «3D-простір Кричевського: від народної орнаментики до модерну». Проект Музею книги і друкарства України (Київ) та Національного музею-заповідника українського гончарства (Опішне) – жовтень-грудень 2013 р.

2. «Vinum et Oleum. Стародавня амфора від народження до смерті» (мікроісторія окремої речі). Проект Історико-археологічного заповідника «Неаполь Скіфський» та Центрального музею Тавриди (Сімферополь) – березень-травень 2014 р.

Три проекти рекомендовано здійснити на позаконкурсних засадах на базі експериментальної виставкової лабораторії Музею у 2014–2015 роках:

1. «Київський фестиваль фентезі «Диво». Проект Національного музею літератури та БО «Фонд розвитку музейного та інформаційного простору» (Київ).

2. «Народна іграшка як символ національного відродження». Проект Музею етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (Львів).

3. «Вишиванка: забута історія чи модний тренд?». Проект Музею етнографії Волині та Полісся при Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки (Луцьк).
Детальніше хід виставкових експериментальних проектів висвітлюватиметься на сайті проекту «Актуальний Музей» – https://old.honchar.org.ua/dynamic/

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати