Творчість дітей в Опішні: різдвяна виставка

Напередодні Різдвяних свят свою традиційну виставку «Різдв’ яний вернісаж» учні 4-5 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського представили в Полтавському музеї І.П. Котляревського. До Новорічної колекції увійшли декоративні композиції на теми: різдвяні дерева, ангели, символ Нового року «Коза», виконана в традиційних опішнянських мотивах; малюнки, виконані олівцями і фарбами. Прекрасну добірку робіт представили учні 4 класу: Ширай Іра, Скиба Саша, Цюцюра Маша, Яценко Діма та інші.

Творчість дітей в Опішні

Творчість дітей в ОпішніТворчість дітей в Опішні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Творчість дітей в Опішні

Творчість дітей в Опішні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Творчість дітей в Опішні

Цікавою прикрасою виставки стала колекція дитячих керамічних скульптур “Різдво”, виліплених з глини і розписаних кольоровим ангобом. Скульптурки керамічного сюжету вбрані в ошатне вбрання, серед них музики, колядники з Різдвяною зіркою і наколядованим скарбом. Автори робіт – п ‘ятикласники: Закамська Катя, Зезекало Аня, Гурін Назар, Пошивайло Мар’ яна, Тетерська Юля, Яценко Юля, Щербань Богдан, Сердюченко Дарина та інші.

Творчість дітей в ОпішніТворчість дітей в Опішні

Свої роботи діти готували заздалегідь, виконуючи замальовки, знайомлячись з історією одягу, видами народного інструменту. Приємно, що діти з любов’ ю і хистом створювали свої творчі роботи, вкладаючи в них почуте і побачене на заняттях.

Юлія Багацька, вчитель учнів 4-5 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені В.Кричевського, для НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати