Різдвяний ярмарок народного мистецтва

10 січня 2012 о 13:36 | Відбулося

Три дні в Музеї Івана Гончара вирував різдвяний ярмарок творів народного мистецтва. В ньому взяли участь понад півсотні майстрів, більшість з яких мешкають у Києві та Київській області. Та були й такі, що приїхали з Полтави, Дніпропетровщини, Рівненщини, Тернополя, Львова. Усі, хто прийшов в якості відвідувачів, мали можливість придбати якісні подарунки собі, рідним та знайомим.

Та в приміщенні Музею Івана Гончара не тільки ярмаркували. Напередодні новорічно-різдвяних свят майстри радо навчали усіх охочих виготовляти подарунки власними руками. Протягом трьох ярмаркових днів тривали різні майстери-класи – з виготовлення вертепних масок, соломоплетіння, плетіння з ниток, вирізання витинанок, виготовлення традиційної народної ляльки, ліплення з глини, розпис керамічних дзвоників тощо.

А розважали учасників та гостей заходу як записи різдвяних пісень та колядок, так і живі виступи фольклорних гуртів, зокрема “Царини”, “Рожаниці”, “Роксоланії”, “Кросни”, тощо. А завершилося ярмаркове дійство 25 грудня приготуванням куті від відомого гурту “ДахаБраха”.

Світлини – Богдан Пошивайло, Катерина Качур, Богдан Гдаль

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати