Різдвяний дзвін єдності на Майдані (відео)

У дзвони били столичні храми та дзвеніли у дзвоники люди, які прийшли на головну площу Києва. Таку акцію запланували ще напередодні Різдва. У соцмережах пропонували прийти на Майдан з дзвониками, щоб підтримати таким чином святковий передзвін у храмах. Люди на таку ідею охоче відгукнулися і прийшли на Майдан з власними дзвіночками – металевими і керамічними, сувенірними, декоративними… На головній сцені Майдану також встановили дзвони, які дзвонитимуть протягом трьох днів Різдва. О 13.00 на Майдані залунав спільний Різдвяний дзвін – так розпочалася акція «Всеукраїнський Різдвяний дзвін: очистимо Україну!». Били у дзвони і храми по всій Україні.

Після святкового передзвону Майдан заспівав колядку «Нова радість стала». На площі небайдужі кияни роздавали цукерки, перевдягнені колядники віншували та колядували. На головні сцену по черзі виходили фольклорні гурти та церковні хори, які також співали колядки та різдвяні пісні. У цей час на Михайлівській площі проходив парад Різдвяних зірок, учасники якого роз’їхалися Києвом, співаючи колядки у транспорті та на вулицях міста. Вже ввечері всі зійшлися на Майдані, щоб спільно відзначити Різдво.

У ці дні на Майдані з’явилося чимало саморобних різдвяних шопок-вертепів. Біля багатьох наметів можна було зустріти зроблені з підручних матеріалів  макети, що зображають віфлеємську стайню в ніч Різдва Христового та Різдвяні зірки.

day.kiev.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати