“Райгородок” презентував свій перший альбом колядок та щедрівок

Фольклорний дитячий ансамбль “Райгородок” презентував свій перший альбом “Колядки та щедрівки”. Презентація відбулася у Музеї книги та друкарства України, в рамках Свята Маланки 14 січня цього року.

«Райгородок» є дитячим відгалуженням добре знаного в Україні фольклорного ансамблю «Божичі». Керівником дитячого ансамблю є один з керівників «Божичів» Сусанна Карпенко.

Пісні, що містяться у диску, представляють багатство репертуару зимового календарного циклу – тут ви знайдете як пісні, які співають 4-5-тирічні діти, так і досить складні, багатоголосі колядки та щедрівки, що виконуються підлітками. Пісні представляють традиційний шар зимового фольклору з Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської та Харківської областей.

Диск має 20-тисторінкову книжечку, в якій видрукувані тексти всіх пісень альбому, що перетворює його на дуже зручний самовчитель, яким зможуть скористатися всі охочі.

У оформленні диску були використані роботи львівських художників Ольги Кваші та Дениса Струка. Колядка фольклорного ансамблю «Райгородок» «Йшли три бабусі» надихнула відому ілюстраторку дитячої літератури Ольгу Квашу на створення картини «А лисичка йде, пісеньку веде», яка і стала титульною сторінкою диску.

Диск записано на студії звукозапису TRETYAKOFFPRODUKTION. Продюсером альбому є лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка, чиї діти – Роман та Устим – беруть активну участь у співах «Райгородка».

Диск містить 23 треки загальною тривалістю 35 хв.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати