Прохожі повз музей Гончара розповіли про свої мрії

19 червня 2013 о 01:16 | Відбулося

У понеділок 17 червня зовнішні стіни музею Івана Гончара прикрасили незвичайні дошки: на перший погляд, вони схожі на шкільні, але “до дошки” ніхто не викликав 🙂 Більше того, кожен киянин та гість міста могли поділитися своїми потаємними мріями, залишивши на дошці напис кольоровою крейдою.

“Перш ніж померти, я хочу…” (“Before I die I want to…”) – інтерактивний арт-проект, який пропонує поділитися своїми мріями та сподіваннями в публічному просторі.

Ідея прийшла зі США. Після того, як американський художник і міський архітектор Кенді Чанг втратила людину, яку дуже любила, вона перетворила стіну закинутого будинку в її рідному Новому Орлеані на величезну шкільну дошку з одним незакінченим реченням: “Перш ніж померти, я хочу…”. Тоді перехожі могли брати крейду і писати прямо на стіні.

Ідея поширилася світом: подібні стіни були оформлені місцевими громадами в Мексиці, Нідерландах, Австралії, Казахстані та ін. Цей проект – про найголовніше: публічний простір відбиває справді важливе для кожного з нас і суспільства в цілому.

Мрії

Мрія

Мрія

Мрії

Мрія

Мрія

Мрія

В Україні проект реалізований за сприяння музею Iвана Гончара. Над проектом працювала група людей, об’єднаних мріями, які захотіли залишитись невідомими: “Дякуємо кожному, хто відгукнувся, за допомогу та щирий внесок. Спочатку неможливе – стало можливим, а потім можливе – створеним, здійсненим, реальним”.

«Контакт з братами по духу»; «Знайти сенс життя»; «Захопити світ»; «Створити для когось чудо»; «Стати зіркою»; «Врятувати чиєсь життя»; «Зробити свою країну кращою»; «Отримати мільйон білих троянд» та інші мрії можна прочитати на паркані праворуч від входу до музею І.Гончара, вул.Лаврська, 19. А про що мрієш ти?..

У тебе є час подумати про це до Нового року – саме доти триватиме проект.

Офіційна сторінка проекту: http://beforeidie.cc

TED-talk: http://www.ted.com/talks/candy_chang_before_i_die_i_want_to.html

Контакти для ЗМІ: Поліна Башкіна, +380 67 424 13 04, p.bashkina@gmail.com

Світлини Поліни Башкіної

Share Button

Один відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати