Про трансформацію творчої енергії та дитячі справи, які роблять світ трішки кращим

11 квітня 2015 о 21:59 | Відбулося

Початок 2014 року. Важкий і світлий водночас. У Різдвяний період діти з дитячого гурту “Будимир” (с.Хотів) отримали запрошення від п.Лори Гуерри до Італії. У цей колядно-щедрівний період перед дітьми постало завдання зібрати кошти на дорогу до омріяного містечка серед Апеннінських гір – Пеннабіллі. У співпраці із дитячим гуртом “Орелі” з Музею Івана Гончара (діти багато проектів вже здійснили разом з “Будимиром”) весь січень колядували, дарували радість іншим та накопичували зібране для подорожі. Частину зібраних харчів та фінансів передавали для українських бійців. Спільними зусиллями та завдяки гарним господарям, що приймали дітей, зібралися необхідні кошти для творчої мандрівки. Далі два місяці ретельної підготовки і щоденних репетицій (а наймолодшій учасниці проекту 6 років!).

Будимир

Виступ у Пеннабіллі

Під час перебування в Італії було здійснено благодійний концерт у Сенігаллії, за що сердечно дякуємо п.Андрію Подольському. У Вероні під час мітингу української громади, присвяченому МИРУ, також відбувся виступ дитячого гурту та збір благодійних коштів.

Виступ у Сенігаллії

Виступ у Сенігаллії

Повернувшись до України, зібрані 12 000 грн. передали на чудовий проект для дітей зі сходу “Книжечки з історії для дітей із сіл”: https://www.facebook.com/Zhyla.History?fref=ts (дякуємо Насті Мельниченко за його втілення), для придбання транспорту добровольчому формуванню при 81-й десантно-штурмовій бригаді, учасником якого є Вадим “Ярема” Шевчук, відомий лірник та художник, який зараз захищає Україну (нехай Бог береже!) та на лікування Свириденку Вадиму Васильовичу: http://gazeta.ua/articles/help/_vijskovomu-mediku-vadimu-sviridenku-cherez-obmorozhennya-amputuvali-kisti-ruk-i-stupni/615137.

Дякуємо усім, що здійснився цей проект, який дав можливість дітям зробити красиву добру справу, побачити світ, реалізувати свій безмежний потік творчості. Дякуємо нашим воїнам-лицарям, які бережуть наше мирне життя! Дякуємо українцям у світі, які моляться і допомагають нам іти вперед! Дякуємо усім, хто став учасником цього народження та передачі творчої енергії, тим, хто жертвував і молився. Нехай береже нас Бог! Світлого усім Великодня!

Музей Івана Гончара

Мирослава Вертюк, керівник дитячих фольклорних гуртів “Будимир” і “Орелі”, НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати