Про легендарних трипільців роблять український мультсеріал

Анімаційна студія “Анімаград” разом з “Одеською студією мультиплікації ” працюють над створенням українського мультсеріалу “Легенди Трипілля”. Це буде 2D-анімація.

За сюжетом наші пращури стикаються з несподіваною зовнішньою загрозою – варварським племенем кочівників. Плем’я грабіжників-кочівників, яких очолює жорстокий і підступний вождь, приходить на землі Трипілля, щоб підкорити, розграбувати та назавжди обкласти даниною наш народ. Ті , хто були землеробами, стають воїнами, хто був головою громади і старійшиною стають воєначальниками, а пастухи, рибалки, мисливці й інші трипільці , від старого до молодого, піднімаються на захист рідної землі і своїх сімей.

Крім того, нині студія “Анімаград” працює над ще одним проектом — повнометражним мультфільмом для сімейного перегляду. “Руслана і Людмилу” роблять в класичній 2D-анімації. Це сучасна комедійна адаптація класичної поеми Олександра Пушкіна. За сюжетом молодий витязь Руслан і дочка князя Володимира Людмила люблять один одного і готуються до весілля, але наречену викрадають в день торжества. У зникненні Людмили князь звинувачує Руслана, садить його в темницю, а на пошуки княжни, відправляє трьох вітязів: Фарлафа, Ратміра і Рогдая. Тому, хто знайде княжну, обіцяна її рука. Руслану вдається втекти, і він теж вирушає на пошуки Людмили.

Прем’єра очікується у кінці 2014 року.

gazeta.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати