Побачило світ унікальне видання – арт-бук «Скриня. Речі сили»

12 вересня 2016 о 15:23 | Новини культури

В 2016 році у «Видавництві Старого Лева» вийшов унікальний арт-бук «Скриня. Речі сили», за авторством Винницької Ярини, Табенської Юлії та Осипова Дмитра Ярини, – книга про українське і для українців.

Арт-бук «Скриня. Речі Сили» — це спроба систематизувати те, з чого колись складався світ наших бабусь і що невблаганно зникає з нашого життя, наче міфічна Атлантида. Речі ужиткові, але настільки прекрасні, що мимоволі погоджуєшся із визначенням «неземна краса».

«У мене таке відчуття, що я готувала цю книгу все своє життя — їздила у фольклорні експедиції, збирала власну колекцію артефактів, досліджувала світ традиції у різний спосіб, – розповідає Ярина Винницька. –  Аж поки не зустріла своїх партнерів-співаторів — магічну художницю з Кам’янця-Подільського Юлію Табенську та ідеолога проекту Дмитра Осипова. Ми втрьох впродовж дев’яти місяців (дуже символічно) творили вже саму книгу».

Вони справді родом з «кращого світу» і служать нам порталами у «paradise city where the grass is green and the girls are pretty». Автори об’їхали цілу країну у пошуках народних скарбів та уклали список українського must have: того, що повинно бути у серці і в хаті кожного українця. Зібрали і акуратно поскладали у скриню-ковчег, аби врятувати від глобалізаційного «потопу» і повернути у наші домівки. Це речі не прості, а чарівні… Це речі Сили.

За матеріалами видань: http://starylev.com.ua та http://bukvoid.com.ua

skrynya_0

IMG_0627_500x367

IMG_0626_500x317

0-8

Share Button

Один відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати