Петро Гончар відстояв право очолювати Музей Івана Гончара

5 липня 2016 року в Департаменті культури КМДА відбулось засідання конкурсної комісії з обрання генерального директора музею комунальної форми власності – Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара”. Єдиним претендентом на посаду був і, відповідно, переможцем конкурсу став Петро Іванович Гончар, отримавши всі 8 голосів на свою підтримку від членів конкурсної комісії.

До складу Конкурсної комісії входили: Галина Безкоровайна (заступник директора Національного музею українського народного декоративного мистецтва), Людмила Березницька (галеристка), Адріана В`ялець (генеральний директор Національного музею українського народного декоративного мистецтва), Євген Дмитрук (засновник приватної етнографічної колекції “Кровець”), Іван Ковальчук (голова комісії, генеральний директора Національного музею історії України у Другій світовій війні), Валентина Бочковська (директор музею книги і друкарства України), Тетяна Мухіна-Мрига (начальник відділу музеїв та бібліотек Департаменту культури КМДА), Микола Шуляк (заступник директора Департаменту культури КМДА). З об`єктивних причин на засіданні була відсутня делегат від громадських організацій Оксана Косміна (к.і.н.,етнолог, провідний науковий співробітник Інституту народознавства НАН України). Секретар комісії – Вікторія Свіщова (без права голосу).

67-річний Петро Гончар очолює музей з дня його відкриття у 1993 році для широкого кола відвідувачів. За освітою – художник, у 2000-му році він здобув другу вищу освіту за спеціальністю “музейна справа та охорона пам`яток історії і культури”. Серед досягнень Музею за 23 роки роботи під його керівництвом Петро Іванович назвав формування колективу ентузіастів, збільшення удвічі музейного зібрання, активну науково-просвітницьку роботу музейних працівників, повну комп’ютеризацію фондів та розробку системи обліку тощо. Серед планів роботи на найближчий час: розширення експозиції та популяризація Музею і української культури на міжнародному рівні.

Найближчим часом з П.І.Гончаром буде укладено трудову угоду на термін 5 років, в якій мають бути прописані програмні плани розвитку Музею, озвучені кандидатом на засіданні Конкурсної комісії.

13580676_1331427256886843_4620907310074914487_o

Читати більше за посиланням: http://prostir.museum/ua/post/37617

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати