02 лютого 2015 о 12:24 | Відбулося, Преса про нас
![](https://old.honchar.org.ua/wp-content/uploads/wp-post-thumbnail/uOzbKM.jpg)
В ніч на 1 лютого 50 старшокласників із Сєвєродонецька, Чернігова, Харкова, Запоріжжя, Херсона й інших міст України заночували в музей Івана Гончара, занурившись у атмосферу Революції Гідності, заночувавши «на Майдані». Програма ночі в музеї передбачала ознайомлення з експозицією та арт-терапію. Про музейний проект для дітей «Ніч на Майдані» розповідає Анастасія Гайдукевич, учасниця ініціативної групи зі створення Музею Майдану / Музею Свободи, старший науковий співробітник музею Івана Гончара.
Богдан Пошивайло (фото), НЦНК “Музей Івана Гончара”