У листопаді у Києві відбудеться наукова конференція “Ювелірне мистецтво – погляд крізь віки”

Музей історичних коштовностей України – філіал Національного музею історії України запрошує до участі у науковій конференції “Ювелірне мистецтво – погляд крізь віки”, яка відбудеться в рамках щорічних “Музейних читань” 9 – 11 листопада 2015 року.

Досвід проведення конференцій свідчить, що не згасає інтерес до проблем збереження культурної спадщини, вивчення музейних колекцій та окремих пам’яток ювелірного мистецтва, його сучасних тенденцій розвитку. Ми плануємо обговорити технологію художньої обробки металу та коштовного каміння, особливості творчості митців – ювелірів на різних хронологічних етапах історії України.

Просимо до 26 жовтня 2015 року повідомити про участь у конференції.

Чекаємо заявок із назвами доповідей та відомостями про автора: прізвище, ім’я, по батькові (повністю), організація, посада, вчений ступінь, адреса електронної пошти або робоча чи домашня, контактний телефон.

Ми плануємо опублікувати доповіді, тому під час роботи конференції необхідно подати до Оргкомітету тексти статей (на електронних носіях в WORLD 7 версії або в форматі rtf ) – 0,5 п/л; список літератури, пронумерований у порядку цитування – в кінці тексту, 6-8 ілюстрацій у форматі TIFF або JPEG; додатки – списки ілюстрацій та скорочень.

Оргкомітет конференції залишає за собою право відбору матеріалів для виступів та публікації.

Оргкомітет: Строкова Л.В., Клочко Л.С., Білан Ю.О.

E-mail: treasures_museum@ukr.net. Телефони для довідок: 280–89–03; 280–13–87

Адреса музею: Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 12 (на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)

prostir.museum

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати