07 жовтня 2013 о 09:19 | Відбулося
![](https://old.honchar.org.ua/wp-content/uploads/wp-post-thumbnail/D06BPI.jpg)
Вітання з нагоди 20-літнього ювілею музею Івана Гончара від Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішні та Інституту керамології.
Нас привітали з ювілеєм07 жовтня 2013 о 09:19 | Відбулося
![]() Вітання з нагоди 20-літнього ювілею музею Івана Гончара від Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішні та Інституту керамології. |
Відгуки
Опитування
|