На львівському аукціоні “Митці-воїнам” торгуватимуться за картини відомих художників

30 липня у Львові у Палаці Сапіги, вул. Коперника, 40а відкрили виставку картин відомих художників. Ці роботи будуть продані на благодійному аукціоні “Митці – воїнам” на потреби Національної гвардії. Аукціон розпочнеться 1 серпня, о 17:00.

572667_4_w_1000

Українські художники надали кращі свої роботи за найнижчими цінами, аби зібрати кошти на бронежилети і каски, прилади нічного бачення та тепловізори, медикаменти та інше спорядження. Найвища стартова вартість мистецького твору на аукціоні – 12 000 грн, найнижча студентська робота – 200 гривень. Такі роботи зазвичай коштують удвічі або втричі дорожче. Усі гроші підуть на потреби Національної гвардії та воякам на Схід.

Роботи надали відомі львів’яни – художники Сергій Савченко, Лев Скоп, подружжя Войтовичів, Тетяна Думан Володимир Костирко, Сергій Міхновський, Ярослав Данилів, Орест Скоп, Андрій Гуменюк, Володимир Богуславський, Олег Денисенко, Микола Андрущенко, Олександр Антонюк. Помітно роботу одного із засновників жлоб-арту Івана Семесюка. На аукціоні представлено багато ікон від українських іконописців. Митці кажуть, що в цей непростий час у них є потреба і велике бажання малювати ікони, а такий оберіг має бути в хаті кожного.

572667_2_w_1000

Твори, що не братимуть участі у живому аукціоні, можна буде придбати на так званому тихому аукціоні. Під кожною роботою є аркуш із вказаною стартовою вартістю. Кожен покупець зможе своїм дописом підвищити ставку і залишити телефон для подальшого контакту.

1 серпня о 17:00 у Палаці Сапіги офіційно стартує аукціон. Можна буде публічно поторгуватися чи купити у форматі тихого аукціону. На аукціон запрошено відомих меценатів, бізнесменів, мистецтвознавців і політиків.

Джерело: gazeta.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати