На «Черемош-фесті» викують найбільшу в світі дримбу

11-12 травня у селі Криворівні, що на Івано-Франківщині, відбудеться фестиваль гірської та туристичної культури «Черемош-фест». Там розважатимуть екзотичними народними частунками, приправленими домашнім молоком із бринзою, а також музичними перформенсами. До участі у фестивалі вже зголосилось понад два десятки гуртів з України та з-за кордону.

Зокрема, 11 травня ввечері відбудуться виступи колективів, що використовують у своїй творчості потужний звук – «КораЛЛі», «Рура», «Пан Пупець»,«Перкалаба» ( Івано-Франківськ), «Дримба да Дзиґа» (Київ). Наступного вечора, 12 травня – виступ колективів, що виконують свою музику ближче до автентичного, акустичного звучання – «Гуцули» (Верховина), «Фолькнери» (Київ), «Гич Оркестр» та «LBB» (Львів).

Окрім цього, на фестивалі проводитимуть десятки майстер-класів. Охочі зможуть повчитися різьбити, ткати, ліпити з глини та варити сир. Найекстремальнішим заходом на фесті стане сплав однією із найскладніших річок України – Чорним Черемошем.

«У нас запланований рекорд з найбільшої кількості дримбарів, які гратимуть одночасно. І ще одна річ, ми плануємо викувати найбільшу в світі дримбу», – розповів співорганізатор «Черемош-фесту» Юрій Досяк.

До слова, Криворівня – мальовниче село на Гуцульщині, де Сергій Параджанов знімав фільм «Тіні забутих предків».

Фестиваль безкоштовний.

За матеріалами uaculture.comzik.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати