Музей народної архітектури та побуту у Львові відкрив свої колекції

Музей народної архітектури та побуту у Львові відфотографував свої колекції та виставив в інтернеті на всезагальний огляд, про що повідомив на своєму сайті:

“Ми хочемо з вами поділитись тим багатством, яке зберігається у наших фондах. У своїй більшості, воно є не доступним для огляду і ми лише представляємо фондові матеріали на тимчасових виставкових проектах у межах власних можливостей.

Ми чітко усвідомлюємо, що даний каталог не є ідеальним та довершеним. Нас чекає ще довга і кропітка праця із представленням власної колекції онлайн, формування описів, виготовлення стандартних фотознимків. Але ми зробили цей перший крок і готові вислухати конструктивну критику. Працівники фондового відділу під керівництвом Руслана Сірого зробили значну роботу по оцифруванню нашої колекції, щоб кожен з вас міг насолоджуватись зображеннями предметів матеріальної культури, не виходячи з дому. Даний онлайн каталог є також засобом збереження нашої колекції і ми щиро вдячні за це грантовій підтримці від ЮНЕСКО.

Основною метою висвітлення є спонукання нового покоління до креативності, переосмислення власної ідентичності та підсилення відчуття культурної приналежності до української традиції. Таким чином ми приєднуємось до світових музеїв, які уже сьогодні виставили свої колекції онлайн заради загального блага. Ми запрошуємо ділитись, творити, досліджувати, адже культурне надбання не може належати одній особі чи організації, а є власністю всього людства” – йдеться у повідомленні працівників музею.

Знайти каталог колекції можна тут http://lvivskansen.org/kolektsiya

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати