Музей Леопольда Левицького оголосив конкурс різдвяно-новорічної листівки

Музей Леопольда Левицького запрошує учнів середніх загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів, а також студентів та молодих митців до участі в щорічному VI Конкурсі різдвяно-новорічної листівки.

Поряд зі станковими творами та книжковими ілюстраціями, особливе місце у спадщині Л. Левицького посідають вітальні листівки, які художник власноруч створював для привітання своїх друзів, в кожній з яких демонстрував особисту відкритість до світу, щирість почуттів та довіру до адресатів. Саме за мотивами новорічно-різдвяних вітальних карток митця, конкурсантам пропонується створити власну авторську листівку.

Умови участі в Конкурсі:

В Музеї Леопольда Левицького протягом жовтня – грудня 2015 року відвідати захід (на вибір конкурсанта): екскурсія, тематичне заняття, музейний урок, майстер-клас в різних техніках (лінорит, холодний батик, живопис на склі, вибійка, Венеційська маска, виготовлення ялинкових прикрас) чи замовити виїзну лекцію (для шкіл).
Створити вітальну листівку (за мотивами творів Л. Левицького) на тему “Новий рік та Різдво в Україні“. Формат листівки – 10,5х14,8 см. Техніка роботи – довільна
На звороті листівки обов’язково вказати: ім’я та прізвище конкурсанта, дату народження, місце навчання/роботи та контактний телефон.

Почесне журі конкурсу:

Володимир Стасенко (голова журі) – кандидат мистецтвознавства, голова Асоціації львівських митців, завідувач кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства.

Ганна Кучабська – завідувач кафедри графічного дизайну Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша.

Роман Яців – кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки художників України, заслужений працівник культури України, проректор з наукової роботи Львівської національної академії мистецтв.

Оксана Біла – заступник директора з наукової роботи Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького.

Конкурс проходить у чотирьох вікових категоріях
І категорія – 6- 9 років,
ІІ категорія – 10-13 років,
ІІІ категорія – 14-17 років
IV категорія – 18-35 років

В кожній з вікових груп за рішенням журі будуть визначені призові місця, спеціальні відзнаки, а також буде призначено Гран – прі конкурсу.

Переможці та номінанти на спеціальні відзнаки отримають пам’ятні дипломи, солодкі та цікаві подарунки, квитки та сертифікати від організацій-партнерів проекту. Їхні роботи експонуватимуться на виставці у залах Художньо-меморіального музею Леопольда Левицького, а згодом будуть передані в фонд Львівської дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.

Роботи приймаються з 1 жовтня до 17 грудня 2015 року за адресою:
Музей Леопольда Левицького
вул. М. Устияновича, 10/1
м. Львів, 79000

Контакти: тел. (032) 2 610 610, (099) 26 91 222, (067) 14 51 942

Партнерська підтримка конкурсу: Благодійний фонд “Світ Дитини“, Торговий центр „Магнус”, Туристична компанія „Чудо-тур”, Туристична фірма „Вир мандрів”, Дитячий центр „Кузя” у Львові, Центр розвитку дитини “SNAIL“, Школа англійської мови „Greencоuntrу”, Дитячий навчально-розважальний центр „Моторна бджілка”, Дитячий розважально-пізнавальний клуб „Лис Микита”, Компанія-розробник мобільних ігор “Nravo Kids“, Львівський академічний театр “Воскресіння“, Видавництво „Світ Дитини”, Видавництво „Апріорі”, Книгарня „Книжковий дворик”, Інтер’єрна фотостудія „Подіум”, Фотошкола „Студія 111”.

Інформаційні партнери конкурсу – „Львівська газета”, журнал „Афіша Львова”, Львівське радіо.

prostir.museum

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати