Музей Івана Гончара бере участь у фестивалі “Арсенал ідей” в Мистецькому арсеналі

27 травня в Мистецькому арсеналі стартує унікальний фестиваль для дітей та юнацтва АРСЕНАЛ ІДЕЙ. Це міждисціплінарний освітній проект для дітей та підлітків, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм.

На відвідувачів чекає весела й пізнавальна атмосфера – творчі уроки з мистецтва, цікаві інтерактиви у просторі музеїв, простір науки та робототехніки, дослідницькі хакатони, кінопрограма та театральні вистави, школи юних журналістів, фотографів, кінодокументалістів, школи вокалу та хореографії, чемпіонат зі складання Кубіка Рубіка, майстер-класи від школи діджеїнгу, вуличний парк археологічних досліджень, спеціальна програма для дітей із особливими потребами, і навіть – дипломатична гра для дітей «Моделювання ООН»!

Фестиваль АРСЕНАЛ ІДЕЙ об’єднає та продемонструє найбільш ефективні й прогресивні напрацювання в освітній сфері, ефективність використання нових форм навчання та широку палітру інноваційних підходів до позашкільної освіти в Україні. Зосереджуючи на одній території велику кількість цікавих, різноманітних за формою і змістом заходів, програма фестивалю спрямована як на широку аудиторію відвідувачів, так і на професійну спільноту – фахівців сучасних освітніх центрів, музеїв, інституцій, громадських ініціатив, що спрямовують свою діяльність на розвиток освіти в Україні.

Тема фестивалю – «ЗМІНИМО СВІТ!»

На відкритті прозвучить пісня «Ми змінимо світ!», яку написали спеціально для фестивалю АРСЕНАЛ ІДЕЙ. Виконає пісню дитячий вокальний колектив зі складу вихованців школи-інтернат №11 для дітей з ослабленим зором, який було створено 2014 року у межах соціального музичного проекту «Cім звуків – сім фарб», ініційованого Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» спільно зі співачкою і педагогом Вікторією Зотовою.

Музей Івана Гончара бере участь в Арсеналі ідей зі спеціальними програмами для дітей!

Триватиме фестиваль до 31 травня.

ДОКЛАДНУ ПРОГРАМУ заходів дивіться на сайті artarsenal.in.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати