Спеціальна музична програма представить і справжній фольклорний спів

У Мистецькому Арсеналі до кінця лютого триває міжмузейний арт-проект ВІКНА. В експозиції вперше експонуються 100 унікальних українських етностроїв кінця ХІХ – початку ХХ ст. із провідних музейних колекцій. Наскрізним мотивом експозиції є галерея світлин вікон українських хат з різних куточків України, зібраних етнографом, дослідником, митцем Петром Гончаром у його мандрівках та експедиціях.

Протягом роботи арт-проекту ВІКНА на відвідувачів Мистецького Арсеналу чекають чисельні освітньо-розважальні заходи. Спеціальна музична програма представить і справжній фольклорний спів, і етно-джаз, і душевну народну пісню у сучасній інтерпретації. Освітня програма знайомить відвідувачів Мистецького Арсеналу з традиціями створення народного костюму, символізмом його орнаментації, його роллю у суспільних відносинах – чудова нагода зануритись у часи, коли нинішні музейні експонати були частиною щоденного побуту наших предків, коли краса кольорів і візерунків слугувала захистом і оберегом, де кожен стібок мав своє сакральне значення. Повний перелік заходів за посиланням: http://artarsenal.in.ua/storage/releases/Okna_A3_Programm+5.pdf

Щосуботи з 15:00 в експозиції арт-проекту ВІКНА відбувається ворк-шоп від Національного музею українського народного декоративного мистецтва із вбирання автентичного етнострою. Відвідувачі Мистецького Арсеналу зможуть приміряти стародавній національний костюм та зробити #етноселфі.

Вікна

Загальна вартість вхідного квитка – 40 грн., пільгового квитка – 20 грн.
Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.

Безкоштовний вхід для дітей до 12 років, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасникам АТО, музейним працівникам, членам Спілки художників (за наявності посвідчення).

ЕКСКУРСІЇ:
Вартість екскурсійної путівки – 200 грн.
Екскурсія англійською мовою – 250 грн.
Безкоштовні екскурсії: вівторок, четвер о 18:00

Довідки та замовлення екскурсії за телефоном: 067 247 21 96

prostir.museum

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати