Медіа-центр Музею Івана Гончара оголошує збір фольклорного відео

Медіа-центр Музею Івана Гончара оголошує збір відеоматеріалів на тему традиційної культури, зокрема фольклору та народного мистецтва, для постійних показів в екпозиційних залах, під час проведення музейних заходів та на сайті медіа-центру www.folklorechannel.tv

Це може бути змонтоване у ролик чи необроблене відео, зняте під час обрядових свят, фестивалів, ярмарків, виставок або ж виступів фольклорних гуртів чи окремих виконавців. Також відеозаписи з фольклорних та етнографічних експедицій, інтерв’ю з носіями давніх знань та традицій.

Тривалість відео та кількість записів надіслані музею необмежені.

Відеофайли можуть бути передані на будь-яких носіях – дисках, флешках або ж через файлообмінники (напр. ex.ua)

У надісланому матеріалі вказуйте:

  • ПІП, вік та професію власника відео;
  • Коли (дата), де (місце, село/місто, район, область) і за яких обставин (свято, фестиваль, експедиція) було зняте відео;
  • Короткий опис або коментар до відео (імена виконавців та будь-яка додаткова інформація);
  • Тривалість відео;
  • Поштова адреса, електронна скринька, телефон записувача.

!!! На будь-яких стадіях проекту, використовуючи ваше відео, буде обов’язково зазначатись ваше авторство.

Краще відео також візьме участь у фольклорній кіноімпрезі, яка відбудеться влітку цього року на затишному подвір’ї Музею Івана Гончара. Окрім того, власники відібраних стрічок отримають заохочувальні подарунки від українських митців.

УВАГА!!! Якщо у вашому селі чи місті живуть майстри, що зберігають давні ремесла; або жінки, чоловіки і старші люди, які пам’ятають давні традиції, пісні, обряди; якщо збережені давні хати чи інші традиційні архітектурні споруди, повідомляйте нам і ми зможемо разом з вами відзняти ці явища, щоб зберегти для майбутніх поколінь те, що неможливо зберегти у музеях, книгах та живих переказах, а лише зафіксувавши на відео.

За додатковою інформацією та для передачі відеозаписів звертайтеся:
Володимир Хоменко, 097 579 22 79, 5792279@gmail.com
Мирослава Вертюк, 067 316 68 79, myroslavamuseum@ukr.net
Катерина Качур, 067 425 79 69, kachur.kateryna@gmail.com

Про Медіа-центр

МЕДІА-центр “Фольклоре” створений при Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара” у 2014 році з метою популяризації традиційної культури. Над втіленням проекту працює творча команда, що складається з професійних відеооператорів, журналістів, режисерів, дизайнерів, фольклористів, етнографів, митців.

За допомогою сучасних візуальних технічних засобів (телевізійних, комп’ютерних та інших інформаційних технологій) МЕДІА-центр давнє і традиційне подає у якісно новий спосіб, зі свіжими акцентами та настроями. Зокрема, це короткометражні ролики та фільми, зняті за участі фольклорних колективів та митців, що віддано зберігають традицію й щоденно працюють над її розвитком та примноженням.

Одним з головних завдань МЕДІА-центру є збір фондової бази якісного відео матеріалу у сфері української традиційної культури для загального користування й поширення.

МЕДІА-центр працює не тільки в межах Музею Івана Гончара, а й активно розвиває співпрацю з етнографічними музеями та фольклорними колективами, спільнотами, центрами культури, школами та іншими дотичними до народної культури організаціями в Україні та за її межами.

Докладну інформацію про те, як співпрацювати з Медіа-центром та вже готові відеороботи дивіться на http://folklorechannel.tv

Share Button

3 відгуків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати