Круглий стіл «Розмаїття нематеріальної культурної спадщини як ресурс економічного розвитку України»

13 листопада 2014 о 18:20 | Відбулося

11 листопада 2014 року в рамках Всеукраїнської конференції «Розмаїття нематеріальної культурної спадщини як ресурс економічного розвитку України» у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара відбувся круглий стіл «Розмаїття нематеріальної культурної спадщини як ресурс економічного розвитку України».

Подія відбулася за участі представників ГО «Міжнародний центр розвитку культурного розмаїття», Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», Українського центру культурних досліджень, Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури України та інших незалежних експертів у цій сфері.

Метою круглого столу було заохочення до діалогу зацікавлених сторін та підвищення обізнаності щодо питань нематеріальної культурної спадщини.

Круглий стіл відбувся у форматі дискусій з актуальних питань охорони нематеріальної культурної спадщини та підвищення її ролі для розвитку суспільства.

До участі у круглому столі запрошуються представники органів влади, державних і приватних інституцій культури (музеїв, заповідників, центрів культури, наукових установ, архівів, бібліотек тощо), громадського сектору (в т.ч. окремих осіб-практиків у сфері нематеріальної культурної спадщини або носіїв елементів НКС), майстрів народного мистецтва, ЗМІ тощо.

IMG_9679 IMG_9716 IMG_9719 IMG_9733 IMG_9760 IMG_9776 IMG_9808 IMG_9834

Богдан Пошивайло (фото), НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати