Круглий стіл «Розмаїття культурної спадщини як об’єднуючий фактор України»

22 серпня 2014 року в рамках Мистецької акції «Петриківка у Києво-Печерській Лаврі» у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбудеться круглий стіл «Розмаїття культурної спадщини як об’єднуючий фактор України».

Подія відбудеться за участі представників Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, Благодійного Фонду «Києво-Печерська Лавра», Центру народної творчості «Дивокрай», Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», Українського центру культурних досліджень, Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури України та інших незалежних експертів у цій сфері.

З метою заохочення до діалогу зацікавлених сторін та підвищення обізнаності щодо питань нематеріальної культурної спадщини, пропонується провести:
Круглий стіл у форматі дискусій з актуальних питань охорони нематеріальної культурної спадщини та підвищення її ролі для розвитку суспільства.

Серед питань, які планується обговорити під час круглого столу, передбачені наступні:
1. Світові виклики і тренди у сфері культурної спадщини.
2. Роль та функції державних органів й інституцій у сфері охорони культурної спадщини (в т.ч. нематеріальної).
3. Культурна спадщина як елемент ідентифікації, реабілітації та об’єднання нації.

До участі у круглому столі запрошуються представники органів влади, державних і приватних інституцій культури (музеїв/заповідників, центрів культури, наукових установ, архівів, бібліотек тощо), громадського сектору (в т.ч. окремих осіб-практиків у сфері нематеріальної культурної спадщини або носіїв елементів НКС), майстрів народного мистецтва, ЗМІ тощо.

Результатом проведення круглого столу мають стати пропозиції щодо необхідних змін в українському законодавстві, актуалізації практик охорони культурної спадщини України (матеріальної та нематеріальної) як на території самої держави, так і за її межами, а також пропозицій до стратегії розвитку культури.

Дата проведення: 22 серпня 2014 року
Час проведення: 14.00 – 16.00
Місце проведення: вул. Лаврська 9, корпус 1
Кількість учасників круглого столу 50 осіб.

Попередня реєстрація є обов’язковою.

Заявку на участь у круглому столі необхідно надсилати на електронну адресу info@kplavrafoundation.org.ua, із зазначенням ПІБ, назви закладу і посади, e-mail адреси та телефону. Або звертатися за телефонами: +38 067 562 30 09; +38 093 983 67 56; 044 492 87 48.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати