Концерт американського піаніста українського походження Віктора Марківа в Києві

19 листопада 2014 о 17:27 | Новини культури

Ім’я американського піаніста українського походження Віктора Марківа (Victor Markiw) добре відоме прихильникам класичної музики у всьому світу. Він виступатиме у Києві 5 грудня 2014 року.

Початок: 18:00
Місце: Мистецька галерея актової зали Головного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60 (третій поверх)

Піаніст Віктор Марків почав брати уроки музики у 8 років і вже через рік він відіграв свій перший публічний концерт, виконавши твори Баха, Шопена і Моцарта.

Віктор Марків народився в місті Хартфорд, штат Коннектикут (США). Закінчив такі музичні школи, як the Hartt School of Music, Перчейз-колледж (Purchase College, State University of New York), а також університет штату Коннектикут. Отримав ступені Магістра мистецтв в галузі музики та Доктора музичних мистецтв (Doctor of Musical Arts degree). Віктор Марків вчився у багатьох всесвітньовідомих піаністів, зокрема у Пола Рутмана, Пітера Пертіса, Луїса де Моура Кастро, Пола Островського, Володимира Винницького, Володимира Фельцмана і Ніла Ларабі.

Педагогічна діяльність Віктора Марківа включає університет Коннектикуту і Університет Нью-Хейвен, де він на даний час є викладачем.

У 2010 році Віктор Марків опублікував свою працю «Життя і фортепіанні соло українського композитора Мирослава Скорика”.

Виступаючи на території Сполучених Штатів і за кордоном у таких країнах, як Бразилія, Італія та Іспанія, Віктор Марків продовжує бути затребуваним солістом і камерним музикантом. У 2010 році він співпрацював з сопрано Дженніфер Литвин. У якості сольного проекту у лютому 2013 року була випущена спільна CD платівка Литвин-Марків Duo.

Організатори:

  • Кафедра тюркології КНУ ім.Тараса Шевченка
  • Програма імені Фулбрайта

Вхід вільний

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати