Конкурс “Завтра Різдво” знайшов свого переможця

02 січня 2011 о 21:20 | Відбулося

Професійний житомирський фотограф Анатолій Мазарчук виграв конкурс «Завтра – Різдво», який проходив у музеї І. Гончара у Києві.

26 грудня Анатолій отримав нагороду – журі конкурсу визнало його найкращим. Також, в якості призу фотомайстер отримав сертифікат на 1000 гривень на друк фото в салоні «Цифра». Фотограф зізнається, що це не нові роботи. Вони були зроблені ще минулого року, однак фото, яке перемогло – не постановочне.

— Це моя бабуся та сестра Аня. Вони колядували минулого року, а я фотографував. Не очікував, що отримаю нагороду. Приємно, що є такі престижні конкурси для молодих фотографів, — розповідає Мазарчук.

Музей Івана Гончара, плекаючи традиції українського Різдва, розвиваючи міжкультурний діалог, дбаючи про відносини добросусідства та родинного єднання з чистим серцем і світлими помислами започатковував цей безпрецедентний проект – «Завтра – Різдво».

Митці, письменники, співаки, музичні гурти, майстри, дитячі художні школи, регіональні земляцтва, представники діаспор та іноземних посольств в колі родин Павла Табакова, братів Капранових, Ніни Матвієнко, Анжеліки Рудницької, гуртів Гайдамаки та Дахи Брахи, Сашка Лірника, Фоми, Росави зберуться, щоб запалити Різдвяну Зірку над Музеєм та взяти активну участь у широкій культурній програмі, присвяченій відродженню та підтримці традицій святкування одного з найбільшх українських свят.

Джерело: zhitomir.in.ua
Світлина Анатолія Мазарчука – переможець конкурсу

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати