Етнографічна колекція “Кровець” представила повноцінну версію сайту англійською мовою

17 листопада 2016 о 10:12 | Новини культури

Приватна етнографічна колекція “Кровець”, заснована у 2014-му році, презентувала постійним шанувальникам-друзям та неофітам повноцінну англомовну версію свого веб-сайту, яку ви можете оглянути за ланкою: http://krovets.com.ua/en.

“Ми впевнені, що українське народне мистецтво є невід’ємною частиною світової культурної спадщини, свого часу воно служило вартісним джерелом натхнення для багатьох митців, знаменитих на весь світ (Малєвіч, Архипенко, Кричевський…). Ми віримо, що українське народне мистецтво є актуальним і цікавим для світу і в наш час, почасти залишаючись мало знаним, важко доступним або й зовсім невідомим як нам самим, так і світу.

Мова мистецтва універсальна, проте, наш час вимагає бути сучасним, насамперед у способі донесення інформації до світу, тому після ретельної підготовки ми впровадили англомовну версію нашого мережевого атласу народного мистецтва, аби весь світ міг відкрити для себе це джерело натхнення!

Ми не просто зробили англомовну сторінку про наш ресурс – ми переклали кожнісінький експонат і зробили так, що всі експонати тепер з’являтимуться на нашому сайті одразу двома мовами – українською та англійською.

Відкрийте для себе кровець народного мистецтва, порадьте нас вашим друзям з інших країн!”, – йдеться в офіційному повідомленні про цю важливу подію в житті насправді унікального проекту.

Чому унікального?

Бо “Кровець” є приватним зібранням, що презентує розмаїття та багатство української культури з усіма її локальними етнографічними особливостями.

Бо “Кровець” є першою колекцією, яку власники показали (і продовжують це робити) в мережі, не боячись і не приховуючи нічого, демонструючи фаховий і усвідомлений підхід до справи, якою займаються.

Бо “Кровець” одним з перших в Україні приєднався до міжнародної музейної мережі Europeana.

Тому заходьте на сайт проекту, знайомтесь, розказуйте про нього друзям і, якщо ви колекціонер, приєднуйтесь.

prostir.museum

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати