04 червня 2014 о 11:18 | Новини культури
![](https://old.honchar.org.ua/wp-content/uploads/wp-post-thumbnail/OLq3uR.jpg)
Дитяча школа “Орелі” йде на літні канікули заготовляти солому, копати глину, збирати фольклор і накопичувати ідеї. Протягом літа усіх охочих поспілкуватись з майстрами та зануритись у гончарство, писанкарство чи соломкарство, просимо звертатись до музею за телефоном 288-92-68.
А поки готуємось до Всеукраїнського дитячого фольклорного фестивалю “ОРЕЛІ”, що відбудеться 28 червня 2014 року на подвір”ї Музею Івана Гончара.
ЗАПРОШУЄМО і ЧЕКАЄМО!