Музей Гончара пропонує зіграти в гру-подорож «Записник мандрівника»

05 лютого 2018 о 14:34 | Відбулося

Раді представити дитячу гру-подорож музеєм «Записник мандрівника», котра була розроблена до 107-ї річниці від Дня народження Івана Макаровича Гончара.

«Записник мандрівника» – це гра-подорож, що в ігровій формі знайомить з експозицією музею та діяльністю етнографа-колекціонера. Діти відправляються у мандрівку різними регіонами України та шукають експонати, як колись їх знаходив Іван Гончар.

Записи із особистого щоденника Івана Макаровича Гончара: “Голова повна вражінь від подорожей і часто ці враження кладуться рядочками в блокноті, який я завжди ношу з собою. А крім блокнота беру собі в дорогу ще й альбомчика для зарисовок в дорозі… І кожна поїздка давала для мене все нові і нові відкриття не лише в народному мистецтві, але й місцевих діячах цього мистецтва, скоріше його творцях як минулих часів, так і сучасних. Все це я занотовував, замальовував і приїзджав додому хоч і стомлений, але окрилений новим відкриттям та новими експонатами…“.

Екскурсія підійде для дітей 8-11 років. Кількість дітей у групі 10-15 осіб.
Тривалість: 1 год.
Вартість: дитячий вхідний квиток – 10 грн. + 100 грн. з усієї групи.
Відвідати екскурсію можна за попереднім замовленням: 280-52-10.
Рекомендуємо поєднати з майстер-класом на вибір: гончарство, писанкарство, малярство на склі, розпис пряника, соломоплетіння.

НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати