17 вересня 2013 о 19:14 | Відбулося
![](https://old.honchar.org.ua/wp-content/uploads/wp-post-thumbnail/aI3YR1.jpg)
Фотосесії з вбраними в українські традиційні строї відомими особистостями, які відбувалися рамках фотопроекту Музею Івана Гончара до 20-ліття його заснування, завершилися. Йде робота по опрацюванню матеріалу, по закінченні якої будуть надруковані постери для вуличної реклами та настінний календар на 2014 рік.
А наразі до вашої уваги діти з різних фольклорних гуртів Києва та Київської області, що часто беруть участь в музейних дійствах та проектах.
Катерина Качур, НЦНК “Музей Івана Гончара”